Společnost AG Neovo je předním světovým dodavatelem zobrazovacích zařízení pro profesionální i spotřebitelský trh. Společnost byla založena v roce 1999 a její ředitelství se ústředí v Taipei na Taiwanu. Kanceláře společnosti jsou umístěny v Evropě, Asii a Severní Americe. Název společnosti pochází ze dvou řeckých slov, Neo a Vo, jejichž společným významem je Nová vize. AG Neovo byla první firmou, která spatřila širší možnosti využití zobrazovacích zařízení.

Profil společnosti

V dnešní době se můžete s displeji AG Neovo setkat v nejrůznějších prostředích, od policejních stanic, moderních muzeí, vědeckých laboratoří, přes pětihvězdičkové hotely, třídy v základních školách až k nemocnicím. Společnost se zaměřuje na návrh zobrazovacích zařízení, která splňují funkční a estetické požadavky multiuživatelských a veřejných prostor. Proto se výrobky AG Neovo stávají přednostní volbou profesionálních uživatelů v nejrůznějších průmyslových odvětvích.

Intenzivní zaměření na design pomohlo společnosti AG Neovo odlišit své displeje od výrobků konkurenčních firem. Zobrazovací zařízení vyráběná společností AG Neovo získala za svůj vynikající výkon a jedinečné estetické vlastnosti stovky ocenění jak od médií, tak od průmyslu. Nedávno získaly dvě řady zobrazovacích zařízení AG Neovo prestižní cenu iF za design. Tyto estetické vlastnosti výrobků AG Neovo splňují designové požadavky bank, právních kanceláří nebo jakýchkoliv jiných profesionálních prostředí, kde je displej prezentován na veřejnosti.

Společnost AG Neovo je známá svým seriózním přístupem. Nasloucháním konkrétním požadavkům systémových integrátorů a správců informačních technologií určuje AG Neovo novou definici tradičního monitoru a nabízí zobrazovací zařízení se schopností provozu na místech, kde to umí pouze málo konkurenčních výrobků.

Vize

Stát se univerzálně uznávanou značkou prémiových zobrazovacích zařízení.

Poslání

Vyrábět zobrazovací zařízení, která splní funkční i vzhledové požadavky různých provozních prostředí a svojí činností nabízet hodnotné výsledky všem zákazníkům, zaměstnancům, investorům, partnerům a naší planetě.