Displeje AG Neovo mění tradiční koncepci pojmu monitor a toho, co od něj máme očekávat.


Nejlepší skleněná ochrana ve své třídě

Vedoucí pozice společnosti AG Neovo v oblasti technologie tvrzeného skla dokumentujte schopnost společnosti přinášet na trh hodnotné inovace. Patentované optické sklo NeoV™ společnosti AG Neovo, které je navrženo speciálně k řešení výzev přinášených multiuživatelským a veřejným prostředím, se stalo aktuálně nejdůvěryhodnějším řešením ochrany tvrzeným sklem. Optického skla NeoV™ využívají různé řady displejů určené pro specifická prostředí. Profesionálové tak získávají jistotu, že budou moci výrobky bez omezení umístit ve veřejných prostorách.


Více než tradiční monitory

Displeje AG Neovo jsou mnohem více než pouhé stolní monitory. Pomocí vestavěné podpory přehrávání videa lze displeje AG Neovo bezproblémově připojit k přehrávačům disků DVD nebo jiným videozařízením a nikoliv pouze k počítači. Panely se snadno montují a nabízejí odolnou konstrukci a design odpovídající standardům VESA. Displeje AG Neovo již nejsou připoutány ke stolu nebo počítači - lze je využít v řadě různých oblastí.


Různá prostředí, různé požadavky

Požadavky na jednotlivé řady zobrazovacích zařízení AG Neovo pro konkrétní prostředí jsou zjišťovány před zahájením procesu návrhu. Ať už se jedná o veřejné knihovny, sledovací centra, moderní přepravní systémy, moderně navržené kanceláře nebo pokročilá lékařská zařízení, displeje AG Neovo splňují potřeby veřejných a profesionálních prostředí prostřednictvím patentovaných technologií, pokročilé sady funkcí a progresivního designu.